UMRE TURLARI İÇİN EKONOMİK PROGRAMLAR

UMRE TURLARI İÇİN EKONOMİK PROGRAMLAR

HacumreBurada
(22.9.2017)

UMRE TURLARI EKONOMİK PROGRAMLAR

Umre yapmak istiyorum ama bütçem yetmiyor diyenler , üzülmeyin  bütçenize uygun umre turları ekonomik programlar  tam size göre.  Yıllardır Kabe ,Mescid-i Nebevi ve Kutsal Toparakların hayalini kuranlar için kaçırılmayacak umre turları mevcut.  Ekonomik umre turları  , Ekim ayında başlıyor. Ekim ayı servisli ekonomik umre turları , Flynas havayolları ile Cidde havaalanına umrecilerini indiriyor. Ekim ayı içerisinde planlanan ekonomik umre programı toplamda 14 gün sürmektedir. İlk on gün Mekke-İ Mükerreme’de , son üç gün ise Medine-i Münevvere’de üç yıldızlı otellerde konaklama yapılacaktır. Mekke-i Mükerreme otelleri servisli hizmet sunmaktadır. Harem-i Şerife servisle varış süresi  on dakikadır.  Medine-i Müvevvere de ise otellerin Mescid-i Nebevi’ye uzaklığı 300 metredir. Medine’de servis hizmeti mevcut değildir. Oteller genellikle Mescid-i Nebevi’ye yürüme mesafesindedir.

Mekke ve Medine’de yemekler Türk şirketleri tarafından tabldot şeklinde verilmektedir. Yemekler Türk damak tadına uygun şekilde yapılmaktadır.  Hem otellerde hem de Haremeyn-i Şerifeyn’de bol miktarda içme suyu bulunmaktadır. Otellerde banyo yapmak için su mevcuttur , su kesintisi yaşanmaz.

Ekonomik umre turları planına göre ; Cidde King Abdulaziz Havaalanına gidecek olan uçak , İstanbul’dan 30.10.2017 tarihinde havalanacaktır. 09.11.2017 tarihinde Mekke’den Medine’ye ara geçiş yapılacaktır. 12.11.2017 tarihde de Medine Prince ‘den İstanbul’a dönüş sağlanacaktır.

UMRE TURLARI MEKKE GEZİ YERLERİ

Ekonomik umre turları programında Mekke dış gezi yerleri şöyle olacaktır:

SEVR GEZİSİ-ARAFAT GEZİSİ-MİNA GEZİSİ-MÜZDELİFE GEZİSİ-CEBEL-İ NUR GEZİSİ

Ekonomik umre turları programında Mekke iç gezi yerleri şöyle olacaktır:

PEYGAMBER EFENDİMİZ’İN (sav) DOĞDUĞU EV-SECER MESCİD GEZİSİ –CİN MESCİDİ GEZİSİ –CENNET-ÜL MUALLA KABRİSTANI GEZİSİ

UMRE TURLARI MEDİNE GEZİ YERLERİ

Ekonomik umre turları programında Medine gezi yerleri şöyle olacaktır:

UHUD DAĞI GEZİSİ-KIBLETEYN MESCİDİ GEZİSİ- YEDİ MESCİDLER GEZİSİ-CENNET-ÜL BAKİ KABRİSTANI GEZİSİ- OSMANLI TREN İSTASYONU GEZİSİ

UMRE TURLARI EKONOMİK PROGRAMLAR FİYAT LİSTESİ

Toplam 14 gün sürecek olan umre turu fiyatları şu şekildedir:

-İkili-dörtlü oda kişi başı umre turu fiyatı  ortalama>>  800-950 USD

Umre turu programında sabah ve akşam tabldot şeklinde yemek servisleri olacaktır. Umre turları ekonomik programları  bütçesi dar olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Rabbim umrelerinizi ve yapacağınız tüm ibadetleri şimdiden kabul eylesin.YORUMLAR

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapmak ve puan vermek için lütfen üye girişi yapın.

YORUM YAP