UMRE TURLARI İLE HAYALLERİNİZ GERÇEK OLACAK

UMRE TURLARI İLE HAYALLERİNİZ GERÇEK OLACAK

HacumreBurada
(25.9.2017)

UMRE TURLARI İLE HAYALLERİNİZ GERÇEK OLACAK

Bütün müslümanların dünyada iken  ortak bir hayali vardır. Ama bu hayal sadece müslümanların hayalidir. Öyle büyük bir hayal ki , insanın uçup gidesi gelir içinden.  Bu hayalin ne olduğunu merak ettiniz değil mi ? Neresi olabilir ? KABE-İ MUAZZAMA , MESCİD-İ NEBEVİ . Ama artık hayal değil. Umre turları ile hayalleriniz gerçek olacak.  Aziz Türk milletinin Kutsal Topraklara ayrı bir özlemi vardır. Anadulunun şarkından garbına ; cenubundan şimaline her köşesinde , Kutsal Topraklara gitmeyi özlemle bekleyen , gözü nemli , kalbi heyacanlı nice insanımız vardır. Bu insanlarımızın genel olarak maddi durumları çok iyi olmadığı için , Kutsal Topraklara  gidişleri hep ertelenmiştir. Yıllardır biriktirdiği para ile umre veya hac yapmayı düşünen nice insanımız , yine de hayallerine kavuşamıyordu.  Ama artık öyle değil , elhamdulillah şartlar değişti , Kutsal toprakların yolları insanımıza açıldı.

Umre turları ile umreye gitmek eskisinden çok daha kolay. Hemen hemen her ilimizde umre turları hizmeti veren merkezler bulunmaktadır.  Bu merkezler vasıtasıyla umre turları hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerçi internet icad edildikten sonra işler daha da kolaylaştı. Bir de HacUmreBurada.com sitesi açılınca umreciler için kolaylık zirve yaptı.  Bir çok kriterde arama yaparak size en uygun umre turu bulan HacUmreBurada.com   aynı zamanda Kutsal yolculuğa dair ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunmaktadır.

Umre turlarının sayısında ciddi bir artış olunca doğal olarak rekabet arttı. Rekabetin artması sonucunda da umre turu fiyatları daha uygun hale geldi. Rabbimize hamdolsun ki ülkemizin de ekonomik kalkınması vatandaşlarımızın refah seviyesini arttırdı. Tüm bu şartlar üst üste gelince umreci sayısı artmaya başladı. Anadolunun samimi insanı hamdolsun hayaline  kavuşmaya başladı. Daha ne olsun , Kutsal Topraklara varıp ta özlem giderdikten sonra bir müslüman daha ne isteyebilir. Eminim ki O mübarek Beldelere giden her Müslüman , İslam Coğrafyasındaki  her mazlum için ağlayarak dua etmektedir. O Kutsal Beldelerde yapılan dualar çok makbuldur. Rabbimiz O Kutsal mekanlarda , mazlumlar için el kaldırıp dua etmeyi nasip etsin.

Artık hayal değil demiştik. Umre turları ile hayalleriniz gerçek oluyor.  Yapmanız gereken tek şey umre turuna gitmeye niyetlenmektir. Gerisini zaten umre turları ayarlıyor. Müracaatınızı yapın ve gideceğiniz günü bekleyin.  Umre  turları için gerekli evrakların neler olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Sadece umreci sayısında artış gözlenmiyor, hamdolsun Rabbimize Hac Turları sayesinde hacı adaylarımızın sayısında da ciddi bir artış var. Rabbimiz hem umreci hem de hacı sayımızı arttırsın. O Kutsal beldelere özlem duyan tüm müslümanları oralara kavuştursun. Amin…YORUMLAR

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapmak ve puan vermek için lütfen üye girişi yapın.

YORUM YAP